Vaid 8 päeva Tõrva Raadio alguseni

Written by on 12. dets. 2018


Just nii! Juba üks päev rohkem kui nädala pärast oleme taas eetris! Ümmarguse hooajaga – kümnendat korda teeme seda armsaks saanud raadiot!
Mis siis on sel hooajal teisiti kui varem ?
Esiteks on liikmed hästi koolitatud ning parima ettevalmistusega läbi aegade. Hiljuti läbiti nii DJ koolitus, häälekoolitus kui ka uudiste ning reportaažide alane koolitus. Lisaks võeti üksipulgi läbi ajakirjanduseetika põhilitõed ning korrati üle hea saate tegemise alused.
Teiseks on meiega liitunud mõned juba varem raadiost üksikutel kordadel läbi käinud saatejuhid, kes nüüd saavad endale päris oma saated: Signe Ivask, Juss Vahtre, Ardi Kurvits ja Madis Mumm – Tere Tulemast!
Kolmandaks on meil sel hooajal erinevad argipäevad ja nädalavahetused. Ehk argipäevadel on kuulda ühesugust programmi ning nädalavahetusel meelelahutuslikuma sisuga programmi. Saadete ning saatejuhtidega saad tutvuda SIIN.
Aga muus osas oleme vist üsna sarnased – kindel on see, et perioodil 21. detsember kuni 5. jaanuar me levime sagedusel 90.0 MHz Tõrva vallas ning meid saab kuulata raadio.torvanoored.ee aadressil. Ja kindel on ka see, et suure osa materjalist paneme üles järelkuulamisse, seega kel mahti ja aega, võite seal juba vaikselt meelde tuletada meie muhedaid raadiohääli. Ja mõned üllatused on meil varuks ka! 🙂
Peatse kuulmiseni!


Current track

Title

Artist