Tõrva Raadio kinnitas suvise programmi

Written by on 22. mai 2019

Suvine programm keskendub muuhulgas Tõrva Raadio viienda sünnipäeva tähistamisele.
Fotol Tõrva Raadio liikmed viis aastat tagasi

 
Pühapäeval toimus Tõrva Raadio ruumides kaks tähtsat koosolekut. Maha peeti MTÜ Tõrva Noorte Liit üldkoosolek ja Tõrva Raadio nõukogu viimane koosolek enne suvist raadioperioodi.
MTÜ Tõrva Noorte Liit üldkoosolekul kinnitati ühingu 2018. aasta majandusaasta aruanne ning tehti kokkuvõtteid eelmisest aastast. Samuti muudeti Tõrva Raadio nõukogu koosseisu. Uuteks liikmeteks nõukokku valiti Mattias Aus ja Kaspar Metsar.
Üldkoosolekule järgnenud Tõrva Raadio nõukogu koosoleku kõige tähtsamaks päevakorrapunktiks oli suvise Tõrva Raadio programmi kinnitamine. “Suvel jätkatakse sama süsteemiga nagu eelmisel hooajal. Argipäeval on saatekava ühe ülesehitusega ning nädalavahetusel teistmoodi. Programmist leiab nii vanu häid tuttavaid saateid, kui ka avastamiseks uusi põnevaid saateid. Meie teemade ampluaa on väga lai ning huvitavaid saateid arvutimängudest kuni päevakajaliste uudisteni peaks leiduma igale kõrvapaarile,” tutvustas plaane päevavööndi toimetaja Karl Kirt. Programmi tuleb tagasi palju neid saateid, mis varasemalt on Tõrva Raadio eetris olnud. Õhtuvööndi toimetaja Kata Maria Metsar põhjendas otsust järgnevalt: “Talv on möödas ning aeg on keskenduda suvele, aitab jõululauludest! Kuumade suveilmadega tahame mängida kuumi rütme. Kogu kava ülesehitus on suvine ja seetõttu on programmis palju mõnusaid suviseid muusikasaateid.”
Laupäeva ja pühapäeva õhtud on sisustatud taas vabamuusikaga. Vabamuusika tähendab, et iga huviline saab proovida, kuidas raadiosaate tegemine käib. Päris üksi me teid külma vette hüppama ei sunni ja pakume saate tegemisel ikka tuge. Seega, kui on huvi tutvustada kuulajatele oma head muusikamaitset, olete oodatud meiega kontakti võtma e-maili teel raadio@torvanoored.ee või kirjuta meile Facebooki!  
Täielik saadete nimekiri ja nende tutvustus on nähtav vajutades siia.
Tõrva Raadio 11. hooaeg algab 12. juulil ning kestab kuni 27. juulini.


Current track

Title

Artist