Toeta Tõrva Raadiot!

Written by on 21. juuni 2018

30. juuli, mil taas üle poole aasta käivitatakse Tõrva Raadio FM-saatja, on kiire hooga lähenemas. Vabatahtlikest koosnev meeskond on hoogsalt raadioks valmistumas, kuid niivõrd erilise ettevõtmise elluviimiseks läheb vaja kogu kogukonna ning Tõrva sõprade tuge! Abi just eelkõige selleks, et raadiotegijatel ning stuudiotel oleks katus pea kohal, meie tehnika oleks korras ja hooldatud ning meeskonnaliikmetel oleks võimalus enda oskusi veelgi täiendada.
Kuidas anda enda panus Tõrva Raadio elluviimisesse?
Võimalusi toetamiseks on mitmeid. Tõrva valla noorte aktivistide ettevõtmisesse saab panustada endale või oma ettevõttele reklaame tellides või saates meile enda tooteid auhinnamängudessse ja loosidesse. Lisaks sellele oleme ääretult tänulikud ka kõigile nendele inimestele, kes Raadiot toetavad annetustega.
Kuidas tellida raadioreklaami?
Reklaami tellimine on imelihtne ning ei eelda juba valmisolevat raadioreklaami! Tutvu meie reklaamide hinnakirjaga ning võta ühendust meie reklaamijuhiga, andes talle teada enda soovidest. Üheskoos on võimalus välja mõelda just Sulle sobiv eriline lahendus enda ettevõtte või toote reklaamimiseks!
Sel suvel on valminud ka Tõrva Raadio enda häälepank, kus on reklaami tellimisel võimalus valida välja endale ka kõige sobilikum hääl, kes reklaami sisse loeb. Häälepank on pidevalt täienemisel.
Kuidas panustada auhinnamängudesse?
Kui Sul on hoopis mingi äge toode või teenus, mida soovid jagada raadiokuulajatega, siis on võimalus panustada raadio tegemisse läbi auhinnamängude. Selleks võta ühendust reklaamijuhiga, kellega koos on võimalus paika panna just Sulle sobiv auhinnamängupakett. Vastutasuks saame pakkuda auhinnamängu päeval raadioreklaami Sinu tootele või ettevõttele.
Kuidas teha annetusi?
Suvist Tõrva Raadiot on võimalus toetada, tehes annetusi MTÜ Tõrva Noorte Liit pangakontole EE232200221056177672 märksõnaga “Annetus Tõrva Raadiole”.
 
 
Kui Sul tuli pähe hoopis muu võimalus, kuidas aidata Tõrva valla noortel raadiot teha, siis võta meiega julgelt ühendust! Lisaks eespool toodud võimalustele oleme avatud ka kõikidele teistele vahvatele koostööpakkumistele!
Tõrva Raadio reklaamijuht Triin Jaansalu (triinjaansalu@gmail.com, 5649303)


Current track

Title

Artist