Tõrva Raadio puu

Written by on 28. juuli 2019

26. juuli õhtul oli Tõrva Raadio stuudio täis elevil meeleolus noori, sest midagi suurt oli kohe-kohe juhtumas.

 

Stuudiosse seitsme paiku jõudes oli juba esimeselt korruselt kuulda, et midagi toimub, sest naer ja jutuvada täitsid kogu stuudio, sest terve sein oli kaetud musta presendiga, mille ees ootusärevalt ootamas Edgar Metsar ja Riin Lepik. 

Selleks hetkeks, kui kell oli natukene üle seitsme tiksunud, olid kõikidel näpus higistavad topsid jaheda hea ja paremaga ja kõlasid kõned puu idee autorite poolt. Räägiti raadio ajaloost, sellest, miks raadiot üldse teha ja mida tähendab jätkusuutlikkus raadios. Sõna sai ka Tõrva Raadio peatoimetaja Teve Rajamets, kes tänas Riini ja Edgarit suure tehtud töö eest ja pani südamele kõigile kohalviibijatele, et raadio on suur asi ja nüüd on alatiseks kõigil külalistel ja raadiohäältel nähtaval raadio tekkelugu ja see, kui suur on meie mõju kogukonnana.

Riin ja Edgar lugesid kolmeni.

SAHH!

Present lendas seinalt suure sahina saatel põrandale ja selle alt tuli nähtavale midagi imelist. 

Riin oli pannud mängu oma kunstiande ning kinkinud raadiole oma enda puu. Puu pealt oli võimalik leida kõigi raadioliikmete nimed koos liitumisajaga. Lisaks sellele on nähtav, kuidas kõik liikmeteks saanud on ja läbi kelle on nad raadiosse sattunud.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Continue reading

Current track

Title

Artist