Täna lõpetab Tõrva Raadio järjekordse hooaja!

Written by on 17. aug. 2018


17. augustil lõpetab Tõrva Raadio seni pikima raadioperioodi. 19 päeva kestnud raadio tegemine kulmineerub viimase eripäevaga, nagu raadio tegijatel juba kombeks saanud.
Peatoimetaja Rannar Park kutsub meeskonna viimaseks saateks kokku juba kell 15.00 ning raadiosaatja juhe tõmmatakse seinast välja täpselt kell 17.00.
“Seni pikimale raadioperioodile vastu minnes oli tunda mõnetist hirmu, sest nii ambitsioonikalt polnud me veel varem raadiot ette võtnud. Natukene meenutas raadioperiood tõkkejooksu, kus panime kogu raadiotiimiga stardipaugu peale ajama ja tundus, nagu meid ei peatagi mitte miski. Olid ka mõned tõkked teel. Ületasime suurema osa neist ent paarile tõkkele koperdasime ikka otsa. Raadiotiim aga ei andnud alla ja saime sedasi tehtud järjekordse perioodi ja hakkame tegema võimalikult ruttu ettevalmistusi talvel tulevaks kümnendaks hooajaks. Palju põnevat on veel ees ootamas,” kinnitas Tõrva Raadio peatoimetaja Rannar Park.
30. juulist kuni 17. augustini kõlas Tõrva Raadio eetris 300,5 tundi sisukat programmi ning raadiot väisas hulgaliselt külalisi. Lisaks põhiprogrammile tehti reportaaže Tõrva Tule-Päevadelt ning sisustati tegevustega ka rahvusvaheline noortepäev.
Tõrva Raadio tänab kõiki toetajaid, kuulajaid ning kaasaelajaid, kelle abiga kõige pikem raadioperiood teoks sai. Millal täpselt uuesti raadiot kuulda saab, selgub tõenäoliselt juba lähiajal.


Current track

Title

Artist