6. augusti horoskoop

HOROSKOOP 6.08.2014

JÄÄR

Täna pead tegema olulisi pingutusi, et saaksid tehtud asjad, mida olen lubanud teha. Soovitavalt tuleks täna teha rohkem mõttetööd ja vähem füüsilist pingutust. Jälgi, et sa täna poes ülemäära ei laristaks. Soovitavalt võiksid ette võtta mõne matka looduskaunisse paika.

SÕNN

Tänane päev peaks sul kulgema äärmiselt aktiivselt. Oled tähtedeseisude tõttu täna väga toimekas ja suudad palju asju ära teha. Kuid ära üle pinguta! Liiga suure pingutuse tõttu võid ära väsida ja endale haiget teha. Soovitavalt võta lõõgastumiseks tee ette kinno ja vaata seal üks tore film.

KAKSIKUD

Täna võtta vabalt ja ära üle pinguta. Vastasel korral võid kahetseda tehtuid samme, mille oled teinud tormakusest või liigsest pingutamisest. Kasuta täna rohkem loogilist mõtlemist. Kui mõtleksid täna eriti loogiliselt, võiksid veeta õhtu jazz-muusikat nautides.

VÄHK

Täna võib suhtlemine teiste inimestega olla raskendatud. Võid sattuda kergelt konflikti. Ürita hoida kainet mõistus ja ära mine liiga lihtsalt närvi oma kaaslaste peale. Kui oled siiski läinud konflikti, siis katsu asja lahendada rahumeelsel teel ja kutsu näiteks inimesed, kellega oled konfliktis uudsesse kohvikusse, mis asub vabas õhus.

LÕVI

Täna võid saada osa uutest võimalustest. Haara nendest kinni ja sul võib väga hästi minna. Täna peaksid hästi saama läbi oma sõpradega või oma elukaaslasega. Võtke täna koos midagi huvitavat ette. Minge näiteks koos kala püüdma või võtke koos ette huvitav matk vabas looduses.

NEITSI

Sinu sisetunne töötab täna eriti hästi. Usalda ennast ja ära kuula liigselt inimesi, kes tahavad sind alla suruda. Ole positiivne ja mõtle, et elus on rohkem ilusaid asju, kui koledaid. Selleks, et sinu päev eriti korda läheks, tuleks ette võtta kontserdile minek või viibida vabas õhus ja nautida mõnusat sööki.

KAALUD

Täna köidavad sinu tähelepanu asjad, mida sa varem ehk ei märganudki. Tunned tungi minna kala püüdma või viibida kinos vaadates kvaliteetfilme. Võid sattuda nostalgia küüsi, kuid täna on see ainult hea.

SKORPION

Täna on sinu päevas tähtsal kohal romantika. Püüa oma kaaslasele teha midagi ilusat või üllata teda. Kui sul parasjagu kaaslast ei ole, siis tasuks minna linna ja osaleda mõnel vahval üritusel ja sealt võid leida endale kaaslase kogu eluks.

AMBUR

Peaksid olema täna eriti tähelepanelik. Kui võimalik, ära sõida autoga, vaid kasuta vana head tallataksot. Ole tähelepanelik mõne väliürituse suhtes, sest võid avastada enda jaoks midagi uut ja huvitavat.

KALJUKITS

Proovi olla täna sõbralik ja heatahtlik. See võib hiljem sulle tuua suurt rahulolu. Mine appi, kui sind kutsutakse. Olgu selleks või silla värvimine või toolide tassimine. Kuid ära üle pinguta, sest nädalavahetusel võib energiat vaja minna mõne väliürituse jaoks.

VEEVALAJA

Suru mõned oma soovid täna alla. Sa ei pea alati oma tahtmist saama. Kui näiteks sõber kutsub sind kinno, kalale või mõnele toredale kontserdile, siis võta pakkumine vastu ja mine. Ära jonni, et sa ei viitsi või ei taha. Jonnimine ei tule sulle täna kasuks.

KALAD

Kõik tähtedeseisud näitavad, et võiksid täna külastada mõnda veekogu. Ära mine kaugele ujuma, vaid mida kodule lähedamal, seda parem. Kuid ole ettevaatlik. See, et sinu tähemärk on kala, ei tähenda, et sa võiksid purjuspeaga ujuma minna. Kui ujuda ei taha, siis võib sul täna vedada kalapüügis.