Suveraadio 2018 kava arhiiv

Suveraadio 2018 saatekava

ESMASPÄEV, 30. JUULI SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Sirli Pippar ja Edgar Metsar
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Minu Muusika Beatrice Veske
12.00 – 14.00 Eluklubi Triin Jaansalu
14.00 – 15.00 Filmimaailm Margo Metsoja ja Katariina Mehide
15.00 – 16.00 Heliaju Rannar Park ja Sandra Saar
16.00 – 18.00 Tõrva Suvitaja Catlin Saar
18.00 – 19.00 Elust Ausalt Egon Bogdanov ja Risto Rajamets
19.00 – 20.00 Hea ja Eestimaine Sandra Saar
20.00 – 21.00 Ühe Artisti Anatoomia Egon Ilisson
21.00 – 22.00 Kaverisaade Riin Lepik
22.00 – 23.00 Alternatiiv Margo Metsoja
23.00 – 00.00 Mõrvaraadio Karl Kirt

 

TEISIPÄEV, 31. JUULI SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Beatrice Veske ja Katariina Mehide
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Stuudiost Välja Sirli Pippar ja Marius Vister
12.00 – 13.00 Ühe Pere Lugu Karl Kirt
13.00 – 14.00 Tehnikatark Margo Metsoja ja Mattias Aus
14.00 – 15.00 Spordimaailm Egon Ilisson, Karl Moorits Kurvits ja Andre Asi
15.00 – 16.00 Mäluauk Romet Piller ja Marius Vister
16.00 – 18.00 Tõrva Suvitaja Edgar Metsar
18.00 – 19.00 Uudistemagasin
19.00 – 20.00 Kantrimöll Egon Bogdanov ja Risto Rajamets
20.00 – 21.00 Hipokraatia Teve Rajamets
21.00 – 22.00 Dzässi-,souli- ja funkisaade Sirli Pippar
22.00 – 23.00 Instrumentaalmuusika Guido Kuum
23.00 – 00.00 Kõva Kütmine Matthias Markus

 

KOLMAPÄEV, 1. AUGUST SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Edgar Metsar ja Hardo Adamson
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Elust Tõrvas Sandra Saar
12.00 – 13.00 Miniraadio Gerda Kägu, Egle Udras ja Marion Vister
13.00 – 14.00 Väärikateklubi Romet Piller
14.00 – 15.00 Ilutund Sirli Pippar ja Piia Papagoi
15.00 – 16.00 Reisisaade Teve Rajamets ja Heleri Põder
16.00 – 18.00 Tõrva Suvitaja Kadriann Kalamees
18.00 – 19.00 Raadioülikool Egon Ilisson
19.00 – 20.00 Nullindad Beatrice Veske
20.00 – 21.00 Rokilõks Taavi Niittee ja Tarmo Lemetti ja Elton Pullerits
21.00 – 22.00 Edetabelisaade Edgar Metsar
22.00 – 23.00 Kuumad Rütmid Marietta Juurikas
23.00 – 00.00 Otse Südamesse Triin Jaansalu

 

NELJAPÄEV, 2. AUGUST SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Kadriann Kalamees ja Teve Rajamets
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Minu Muusika Beatrice Veske
12.00 – 14.00 Eluklubi Triin Jaansalu
14.00 – 15.00 Filmimaailm Margo Metsoja ja Katariina Mehide
15.00 – 16.00 Heliaju Rannar Park ja Sandra Saar
16.00 – 18.00 Tõrva Suvitaja Hardo Adamson
18.00 – 19.00 Elust Ausalt Egon Bogdanov ja Risto Rajamets
19.00 – 20.00 Hea ja Eestimaine Sandra Saar
20.00 – 21.00 Ühe Artisti Anatoomia Egon Ilisson
21.00 – 22.00 Kaverisaade Riin Lepik
22.00 – 23.00 Alternatiiv Margo Metsoja
23.00 – 00.00 Mõrvaraadio Karl Kirt

 

REEDE, 3. AUGUST SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Kadriann Kalamees ja Beatrice Veske
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Stuudiost Välja Sirli Pippar ja Marius Vister
12.00 – 13.00 Ühe Pere Lugu Karl Kirt
13.00 – 14.00 Tehnikatark Margo Metsoja ja Mattias Aus
14.00 – 15.00 Spordimaailm Egon Ilisson, Karl Moorits Kurvits ja Andre Asi
15.00 – 16.00 Mäluauk Romet Piller ja Marius Vister
16.00 – 18.00 Tõrva Suvitaja Karl Moorits Kurvits
18.00 – 19.00 Uudistemagasin
19.00 – 20.00 Kantrimöll Egon Bogdanov ja Risto Rajamets
20.00 – 21.00 Hipokraatia Teve Rajamets
21.00 – 22.00 Dzässi-,souli- ja funkisaade Sirli Pippar
22.00 – 23.00 Instrumentaalmuusika Guido Kuum
23.00 – 00.00 Kõva Kütmine Matthias Markus

 

LAUPÄEV, 4. AUGUST – ERIPÄEV RAADIOS!

PÜHAPÄEV, 5. AUGUST SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Beatrice Veske ja Triin Jaansalu
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Elust Tõrvas Sandra Saar
12.00 – 13.00 Miniraadio
13.00 – 14.00 Väärikateklubi Romet Piller
14.00 – 15.00 Ilutund Sirli Pippar ja Piia Papagoi
15.00 – 16.00 Reisisaade Teve Rajamets ja Heleri Põder
16.00 – 18.00 Tõrva Suvitaja Karl Kirt
18.00 – 19.00 Raadioülikool Egon Ilisson
19.00 – 20.00 Nullindad Beatrice Veske
20.00 – 21.00 Rokilõks Taavi Niittee ja Tarmo Lemetti ja Elton Pullerits
21.00 – 22.00 Edetabelisaade Edgar Metsar
22.00 – 23.00 Kuumad Rütmid Marietta Juurikas
23.00 – 00.00 Otse Südamesse Triin Jaansalu

 

ESMASPÄEV, 6. AUGUST SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Edgar Metsar ja Rannar Park
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Minu Muusika Beatrice Veske
12.00 – 14.00 Eluklubi Triin Jaansalu
14.00 – 15.00 Filmimaailm Margo Metsoja ja Katariina Mehide
15.00 – 16.00 Heliaju Rannar Park ja Sandra Saar
16.00 – 18.00 Tõrva Suvitaja Teve Rajamets
18.00 – 19.00 Elust Ausalt Egon Bogdanov ja Risto Rajamets
19.00 – 20.00 Hea ja Eestimaine Sandra Saar
20.00 – 21.00 Ühe Artisti Anatoomia Egon Ilisson
21.00 – 22.00 Kaverisaade Riin Lepik
22.00 – 23.00 Alternatiiv Margo Metsoja
23.00 – 00.00 Mõrvaraadio Karl Kirt

 

TEISIPÄEV, 7. AUGUST SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Teve ja Rannar
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Stuudiost Välja Sirli Pippar ja Marius Vister
12.00 – 13.00 Ühe Pere Lugu Karl Kirt
13.00 – 14.00 Tehnikatark Margo Metsoja ja Mattias Aus
14.00 – 15.00 Spordimaailm Egon Ilisson, Karl Moorits Kurvits ja Andre Asi
15.00 – 16.00 Mäluauk Romet Piller ja Marius Vister
16.00 – 18.00 Tõrva Suvitaja Edgar Metsar
18.00 – 19.00 Uudistemagasin
19.00 – 20.00 Kantrimöll Egon Bogdanov ja Risto Rajamets
20.00 – 21.00 Hipokraatia Teve Rajamets
21.00 – 22.00 Dzässi-,souli- ja funkisaade Sirli Pippar
22.00 – 23.00 Instrumentaalmuusika Guido Kuum
23.00 – 00.00 Kõva Kütmine Matthias Markus

 

KOLMAPÄEV, 8. AUGUST SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Edgar Metsar ja Sandra Saar
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Elust Tõrvas Sandra Saar
12.00 – 13.00 Miniraadio Riivo Pippar, Mattias Aus ja Kevin-Markus Vihur
13.00 – 14.00 Väärikateklubi Romet Piller
14.00 – 15.00 Ilutund Sirli Pippar ja Piia Papagoi
15.00 – 16.00 Reisisaade Teve Rajamets ja Heleri Põder
16.00 – 18.00 Tõrva Suvitaja Marel Jaama
18.00 – 19.00 Raadioülikool Egon Ilisson
19.00 – 20.00 Nullindad Beatrice Veske
20.00 – 21.00 Rokilõks Taavi Niittee ja Tarmo Lemetti ja Elton Pullerits
21.00 – 22.00 Edetabelisaade Edgar Metsar
22.00 – 23.00 Kuumad Rütmid Marietta Juurikas
23.00 – 00.00 Otse Südamesse Triin Jaansalu

 

NELJAPÄEV, 9. AUGUST SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Romet Piller ja Katariina Mehide
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Minu Muusika Beatrice Veske
12.00 – 14.00 Eluklubi Triin Jaansalu
14.00 – 15.00 Filmimaailm Margo Metsoja ja Katariina Mehide
15.00 – 16.00 Heliaju Rannar Park ja Sandra Saar
16.00 – 18.00 Tõrva Suvitaja Hardo Adamson
18.00 – 19.00 Elust Ausalt Egon Bogdanov ja Risto Rajamets
19.00 – 20.00 Hea ja Eestimaine Sandra Saar
20.00 – 21.00 Ühe Artisti Anatoomia Egon Ilisson
21.00 – 22.00 Kaverisaade Riin Lepik
22.00 – 23.00 Alternatiiv Margo Metsoja
23.00 – 00.00 Mõrvaraadio Karl Kirt

 

REEDE, 10. AUGUST SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Romet Piller ja Hardo Adamson
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Stuudiost Välja Sirli Pippar ja Marius Vister
12.00 – 13.00 Ühe Pere Lugu Karl Kirt
13.00 – 14.00 Tehnikatark Margo Metsoja ja Mattias Aus
14.00 – 15.00 Spordimaailm Egon Ilisson, Karl Moorits Kurvits ja Andre Asi
15.00 – 16.00 Mäluauk Romet Piller ja Marius Vister
16.00 – 18.00 Tõrva Suvitaja Hanna Kuusksalu
18.00 – 19.00 Uudistemagasin
19.00 – 20.00 Kantrimöll Egon Bogdanov ja Risto Rajamets
20.00 – 21.00 Hipokraatia Teve Rajamets
21.00 – 22.00 Dzässi-,souli- ja funkisaade Sirli Pippar
22.00 – 23.00 Instrumentaalmuusika Guido Kuum
23.00 – 00.00 Kõva Kütmine Matthias Markus

 

LAUPÄEV, 11. AUGUST – ERIPÄEV RAADIOS

PÜHAPÄEV, 12. AUGUST – ERIPÄEV RAADIOS

ESMASPÄEV, 13. AUGUST SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Rannar Park ja Riin Lepik
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Elust Tõrvas Sandra Saar
12.00 – 13.00 Miniraadio Piia Papagoi, Heleri Põder ja Sandra Tõnisson
13.00 – 14.00 Väärikateklubi Romet Piller
14.00 – 15.00 Ilutund Sirli Pippar ja Piia Papagoi
15.00 – 16.00 Reisisaade Teve Rajamets ja Heleri Põder
16.00 – 18.00 Tõrva Suvitaja Marius Vister
18.00 – 19.00 Raadioülikool Egon Ilisson
19.00 – 20.00 Nullindad Beatrice Veske
20.00 – 21.00 Rokilõks Taavi Niittee ja Tarmo Lemetti ja Elton Pullerits
21.00 – 22.00 Edetabelisaade Edgar Metsar
22.00 – 23.00 Kuumad Rütmid Marietta Juurikas
23.00 – 00.00 Otse Südamesse Triin Jaansalu

 

TEISIPÄEV, 14. AUGUST SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Sandra Saar ja Romet Piller
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Minu Muusika Beatrice Veske
12.00 – 14.00 Eluklubi Triin Jaansalu
14.00 – 15.00 Filmimaailm Margo Metsoja ja Katariina Mehide
15.00 – 16.00 Heliaju Rannar Park ja Sandra Saar
16.00 – 18.00 Tõrva Suvitaja Catlin Saar
18.00 – 19.00 Elust Ausalt Egon Bogdanov ja Risto Rajamets
19.00 – 20.00 Hea ja Eestimaine Sandra Saar
20.00 – 21.00 Ühe Artisti Anatoomia Egon Ilisson
21.00 – 22.00 Kaverisaade Riin Lepik
22.00 – 23.00 Alternatiiv Margo Metsoja
23.00 – 00.00 Mõrvaraadio Karl Kirt

 

KOLMAPÄEV, 15. AUGUST SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Hardo Adamson ja Margo Metsoja
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Stuudiost Välja Sirli Pippar ja Marius Vister
12.00 – 13.00 Ühe Pere Lugu Karl Kirt
13.00 – 14.00 Tehnikatark Margo Metsoja ja Mattias Aus
14.00 – 15.00 Spordimaailm Egon Ilisson, Karl Moorits Kurvits ja Andre Asi
15.00 – 16.00 Mäluauk Romet Piller ja Marius Vister
16.00 – 18.00 Tõrva Suvitaja Teve Rajamets
18.00 – 19.00 Uudistemagasin
19.00 – 20.00 Kantrimöll Egon Bogdanov ja Risto Rajamets
20.00 – 21.00 Hipokraatia Teve Rajamets
21.00 – 22.00 Dzässi-,souli- ja funkisaade Sirli Pippar
22.00 – 23.00 Instrumentaalmuusika Guido Kuum
23.00 – 00.00 Kõva Kütmine Matthias Markus

 

NELJAPÄEV, 16. AUGUST SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Katariina Mehide ja Karl-Moorits Kurvits
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Elust Tõrvas Sandra Saar
12.00 – 13.00 Miniraadio
13.00 – 14.00 Väärikateklubi Romet Piller
14.00 – 15.00 Ilutund Sirli Pippar ja Piia Papagoi
15.00 – 16.00 Reisisaade Teve Rajamets ja Heleri Põder
16.00 – 18.00 Tõrva Suvitaja Margo Metsoja
18.00 – 19.00 Raadioülikool Egon Ilisson
19.00 – 20.00 Nullindad Beatrice Veske
20.00 – 21.00 Rokilõks Taavi Niittee ja Tarmo Lemetti ja Elton Pullerits
21.00 – 22.00 Edetabelisaade Edgar Metsar
22.00 – 23.00 Kuumad Rütmid Marietta Juurikas
23.00 – 00.00 Otse Südamesse Triin Jaansalu

 

REEDE, 17. AUGUST – ERIPÄEV RAADIOS