Suveraadio 2016 kava

Jõuluraadio 2015 kava arhiiv leitav siit.

29JUULI-Recovered

REEDE, 29. JUULI
SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Marietta ja Rannar
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Stuudiost Välja! Linda Ojap
12.00 – 14.00 Tõrva Suvitaja Karl ja Andre
14.00 – 15.00 Filmiklubi Teve Rajamets
15.00 – 16.00 Külaline – Riho Karu Kadriann Kalamees
16.00 – 17.00 Raadioteater
17.00 – 18.00 Spordimaailm Kristo Oja
18.00 – 18.15 Pikemad uudised
18.15 – 20.00 Õhtu Koos Triin ja Katariina
20.00 – 21.00 Toormuss Rannar Park
21.00 – 22.00 Ümber Maailma Beatrice Veske
22.00 – 23.00 Otse südamesse! Triin Jaansalu
23.00 – 00.00 Reggae Night Valdek Ott
00.00 – 01.00 Unetu Öö Valdek ja Hardo
01.00 – 02.00 Sxiπsik Sandra Saar
02.00 – 06.59 Öömuusika koos Beritiga Raadiovaim Berit

30JUULI

LAUPÄEV, 30. JUULI
SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Karl ja Teve
10.00 – 11.00 Minu Muusika – Maido Ruusmann Triin Jaansalu
11.00 – 12.00 Kokasaade Hanna Kuusksalu
12.00 – 14.00 Tõrva Suvitaja Romet ja Keidi
14.00 – 15.00 Naisteklubi Sirli Pippar
15.00 – 16.00 Külaline
16.00 – 17.00 Raadioteater
17.00 – 18.00 Teadusmaailm Marel Jaama
18.00 – 18.15 Pikemad uudised
18.15 – 20.00 Õhtu Koos
20.00 – 21.00 Retrosaade Margo Metsoja
21.00 – 22.00 Soul ja Funk Sirli ja Rannar
22.00 – 23.00 Kuumad Rütmid Marietta Juurikas
23.00 – 00.00 Kõva Kütmine Salme Ojap
00.00 – 01.00 Unetu Öö Salme ja Kristin
01.00 – 02.00 Saladused Michell Luik
02.00 – 06.59 Öömuusika koos Beritiga Raadiovaim Berit

31JUULI

PÜHAPÄEV, 31. JUULI
SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Karl ja Katariina
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Maaelanikud Hardo Adamson
12.00 – 14.00 Tõrva Suvitaja Rannar ja Karl Moorits
14.00 – 15.00 Meesteklubi Valdek Ott
15.00 – 16.00 Külaline Hardo Adamson
16.00 – 17.00 Järjejutt ja Mõrvaraadio Romet ja Karl
17.00 – 18.00 Mäluauk Margo Metsoja
18.00 – 18.15 Pikemad uudised
18.15 – 20.00 Õhtu Koos Andra ja Karl
20.00 – 21.00 Tarretis Keidi Piller
21.00 – 22.00 ERM Rannar, Matthias ja Edgar
22.00 – 23.00 Armastusega Venemaalt DJ Slaavimees
23.00 – 00.00 Utoopia Kristo Oja
00.00 – 06.59 Öömuusika koos Beritiga Raadiovaim Berit
ESMASPÄEV, 1. AUGUST
SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Karl Moorits ja Sandra
10.00 – 11.00 Minu Musika Kadriann Kalamees
11.00 – 12.00 Rahvameditsiin Marietta Juurikas
12.00 – 14.00 Tõrva Suvitaja Linda ja Johanna
14.00 – 15.00 Väärikateklubi Romet Piller
15.00 – 16.00 Külaline
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00 Isevalitsemine Sandra Saar
18.00 – 18.15 Pikemad uudised
18.15 – 20.00 Õhtu Koos Salme ja Katariina
20.00 – 21.00 Kuldne Klassika Sandra Saar
21.00 – 22.00 Hipokraatia Teve Rajamets
22.00 – 23.00 Rotilõiks Edgar Metsar
23.00 – 00.00 Grunge Marel Jaama
00.00 – 06.59 Öömuusika koos Beritiga Raadiovaim Berit
TEISIPÄEV, 2. AUGUST
SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Hardo, Michell ja Andre
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Stuudiost Välja! Linda Ojap
12.00 – 14.00 Tõrva Suvitaja Rannar ja Marius
14.00 – 15.00 Filmiklubi Teve Rajamets
15.00 – 16.00 Külaline
16.00 – 17.00 Raadioteater
17.00 – 18.00 Spordimaailm Kristo Oja
18.00 – 18.15 Pikemad uudised
18.15 – 20.00 Õhtu Koos Romet ja Linda
20.00 – 21.00 Toormuss Rannar Park
21.00 – 22.00 Ümber Maailma Romet Piller
22.00 – 23.00 Otse südamesse! Triin Jaansalu
23.00 – 00.00 Reggae Night Valdek Ott
00.00 – 06.59 Öömuusika koos Beritiga Raadiovaim Berit
KOLMAPÄEV, 3. AUGUST
SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Sandra ja Rannar
10.00 – 11.00 Minu Muusika Triin Jaalnsalu
11.00 – 12.00 Kokasaade Hanna Kuusksalu
12.00 – 14.00 Tõrva Suvitaja Edgar ja Matthias
14.00 – 15.00 Naisteklubi Sirli Pippar
15.00 – 16.00 Külaline – Pille Ilisson ja Piret Karu
16.00 – 17.00 Järjejutt ja Mõrvaraadio Romet ja Karl
17.00 – 18.00 Teadusmaailm Marel Jaama
18.00 – 18.15 Pikemad uudised
18.15 – 20.00 Õhtu Koos Beatrice ja Karl Moorits
20.00 – 21.00 Tarretis Keidi Piller
21.00 – 22.00 ERM Edgar, Rannar ja Matthias
22.00 – 23.00 Armastusega Venemaalt DJ Slaavimees
23.00 – 00.00 Utoopia Kristo Oja
00.00 – 06.59 Öömuusika koos Beritiga Raadiovaim Berit
NELJAPÄEV, 4. AUGUST
SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Triin ja Andra
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Maaelanikud Hardo Adamson
12.00 – 14.00 Tõrva Suvitaja Kadriann ja Katariina
14.00 – 15.00 Meesteklubi Matthias Markkus
15.00 – 16.00 Külaline
16.00 – 17.00 Raadioteater
17.00 – 18.00 Isevalitsemine Sandra Saar
18.00 – 18.15 Pikemad uudised
18.15 – 20.00 Õhtu Koos Margo
20.00 – 21.00 Kuldne Klassika Sandra Saar
21.00 – 22.00 Hipokraatia Teve Rajamets
22.00 – 23.00 Rotilõks Edgar Metsar
23.00 – 00.00 Grunge Marel Jaama
00.00 – 01.00 Unetu Öö Hardo Adamson
01.00 – 06.59 Öömuusika koos Beritiga Raadiovaim Berit
REEDE, 5. AUGUST
SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Romet ja Marius
10.00 – 11.00 Minu Muusika Kadriann Kalamees
11.00 – 12.00 Rahvameditsiin Marietta Juurikas
12.00 – 14.00 Tõrva Suvitaja Katariina ja Moorits
14.00 – 15.00 Väärikateklubi Romet Piller
15.00 – 16.00 Külaline
16.00 – 17.00 Raadioteater
17.00 – 18.00 Mäluauk Margo Metsoja
18.00 – 18.15 Pikemad uudised
18.15 – 20.00 Õhtu Koos Karl ja Hardo
20.00 – 21.00 Retrosaade Margo Metsoja
21.00 – 22.00 Soul ja Funk Sirli ja Rannar
22.00 – 23.00 Kuumad Rütmid Marietta Juurikas
23.00 – 00.00 Kõva Kütmine Salme Ojap
00.00 – 01.00 Unetu Öö Margo ja Hanna
01.00 – 02.00 Sxiπsik Sandra Saar
02.00 – 06.59 Öömuusika koos Beritiga Raadiovaim Berit
LAUPÄEV, 6. AUGUST
SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Sirli ja Reio
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Stuudiost Välja! Linda Ojap
12.00 – 14.00 Tõrva Suvitaja Marietta ja Kadriann
14.00 – 15.00 Filmiklubi Teve Rajamets
15.00 – 16.00 Külaline – Tauno Tilk
16.00 – 17.00 Järjejutt ja Mõrvaraadio Romet ja Karl
17.00 – 18.00 Spordimaailm Kristo Oja
18.00 – 18.15 Pikemad uudised
18.15 – 20.00 Õhtu Koos Romet ja Keidi
20.00 – 21.00 Toormuss Rannar Park
21.00 – 22.00 Ümber Maailma Romet Piller
22.00 – 23.00 Otse südamesse! Triin Jaansalu
23.00 – 00.00 Reggae Night Valdek Ott
00.00 – 01.00 Unetu Öö Valdek ja Hardo
01.00 – 02.00 Saladused Michell Luik
02.00 – 06.59 Öömuusika koos Beritiga Raadiovaim Berit
PÜHAPÄEV, 7. AUGUST
SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Marietta ja Kadriann
10.00 – 11.00 Minu Muusika Triin Jaansalu
11.00 – 12.00 Kokasaade Hanna Kuusksalu
12.00 – 14.00 Tõrva Suvitaja Andra ja Andre
14.00 – 15.00 Naisteklubi Sirli Pippar
15.00 – 16.00 Külaline
16.00 – 17.00 Raadioteater
17.00 – 18.00 Teadusmaailm Marel Jaama
18.00 – 18.15 Pikemad uudised
18.15 – 20.00 Õhtu Koos Sandra ja Karl
20.00 – 21.00 Tarretis Keidi Piller
21.00 – 22.00 ERM Edgar, Matthias ja Rannar
22.00 – 23.00 Armastusega Venemaalt DJ Slaavimees
23.00 – 00.00 Utoopia Kristo Oja
00.00 – 06.59 Öömuusika koos Beritiga Raadiovaim Berit
ESMASPÄEV, 8. AUGUST
SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Triin, Katariina ja Andre
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Maaelanikud Hardo Adamson
12.00 – 14.00 Tõrva Suvitaja Teve ja Linda
14.00 – 15.00 Meesteklubi Matthias Markkus
15.00 – 16.00 Külaline – Kertu Reva
16.00 – 17.00 Raadioteater
17.00 – 18.00 Isevalitsemine Sandra Saar
18.00 – 18.15 Pikemad uudised
18.15 – 20.00 Õhtu Koos Beatrice
20.00 – 21.00 Kuldne Klassika Sandra Saar
21.00 – 22.00 Hipokraatia Teve Rajamets
22.00 – 23.00 Rotilõks Edgar Metsar
23.00 – 00.00 Grunge Marel Jaama
00.00 – 06.59 Öömuusika koos Beritiga Raadiovaim Berit
TEISIPÄEV, 9. AUGUST
SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Kadriann ja Margo
10.00 – 11.00 Minu Muusika  Triin Jaansalu
11.00 – 12.00 Rahvameditsiin Marietta Juurikas
12.00 – 14.00 Tõrva Suvitaja Karl ja Andre
14.00 – 15.00 Väärikateklubi Romet Piller
15.00 – 16.00 Külaline – Riho Karu Kadriann Kalamees
16.00 – 17.00 Järjejutt ja Mõrvaraadio
17.00 – 18.00 Mäluauk Margo Metsoja
18.00 – 18.15 Pikemad uudised
18.15 – 20.00 Õhtu Koos Andra ja Linda
20.00 – 21.00 Retrosaade Margo Metsoja
21.00 – 22.00 Soul ja Funk Sirli ja Rannar
22.00 – 23.00 Kuumad rütmid Marietta Juurikas
23.00 – 00.00 Kõva Kütmine Karl Kirt
00.00 – 06.59 Öömuusika koos Beritiga Raadiovaim Berit
KOLMAPÄEV, 10. AUGUST
SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Triin ja Johanna
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Stuudiost Välja! Linda Ojap
12.00 – 14.00 Tõrva Suvitaja Linda ja Hanna
14.00 – 15.00 Filmiklubi Teve Rajamets
15.00 – 16.00 Külaline – Epp Adler
16.00 – 17.00 Raadioteater
17.00 – 18.00 Mäluauk Margo Metsoja
18.00 – 18.15 Pikemad uudised
18.15 – 20.00 Õhtu Koos Edgar ja Moorits
20.00 – 21.00 Toormuss Rannar Park
21.00 – 22.00 Ümber Maailma Romet Piller
22.00 – 23.00 Otse südamesse! Triin Jaansalu
23.00 – 00.00 Reggae Night Valdek Ott
00.00 – 06.59 Öömuusika koos Beritiga Raadiovaim Berit
NELJAPÄEV, 11. AUGUST
SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Teve ja Rannar
10.00 – 11.00 Minu Muusika Kadriann Kalamees
11.00 – 12.00 Kokasaade Hanna Kuusksalu
12.00 – 14.00 Tõrva Suvitaja Matthias ja Marius
14.00 – 15.00 Naisteklubi Sirli Pippar
15.00 – 16.00 Külaline
16.00 – 17.00 Raadioteater
17.00 – 18.00 Teadusmaailm Marel Jaama
18.00 – 18.15 Pikemad uudised
18.15 – 20.00 Õhtu Koos Kadriann ja Katariina
20.00 – 21.00 Tarretis Keidi Piller
21.00 – 22.00 ERM Edgar, Rannar, Matthias
22.00 – 23.00 Armastusega Venemaalt DJ Slaavimees
23.00 – 00.00 Utoopia Kristo Oja
00.00 – 06.59 Öömuusika koos Beritiga Raadiovaim Berit
REEDE, 12. AUGUST
SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Romet ja Salme
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Maaelanikud Hardo Adamson
12.00 – 14.00 Tõrva Suvitaja Valdek
14.00 – 15.00 Meesteklubi Matthias Markkus
15.00 – 16.00 Külaline
16.00 – 17.00 Järjejutt ja Mõrvaraadio
17.00 – 18.00 Isevalitsemine Sandra Saar
18.00 – 18.15 Pikemad uudised
18.15 – 20.00 Õhtu Koos Reio ja Margo
20.00 – 21.00 Kuldne Klassika Sandra Saar
21.00 – 22.00 Hipokraatia Teve Rajamets
22.00 – 23.00 Rotilõks Edgar Metsar
23.00 – 00.00 Grunge Marel Jaama
00.00 – 01.00 Unetu Öö Linda ja Beatrice
02.00 – 06.59 Öömuusika koos Beritiga Raadiovaim Berit
LAUPÄEV, 13. AUGUST
SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Karl ja Katariina
10.00 – 11.00 Minu Muusika Kadriann Kalamees
11.00 – 12.00 Rahvameditsiin Marietta Juurikas
12.00 – 14.00 Tõrva Suvitaja Andra ja Andre
14.00 – 15.00 Väärikateklubi Romet Piller
15.00 – 16.00 Külaline
16.00 – 17.00 Raadioteater
17.00 – 18.00 Spordimaailm Kristo Oja
18.00 – 18.15 Pikemad uudised
18.15 – 20.00 Õhtu Koos Keidi
20.00 – 21.00 Retrosaade Margo Metsoja
21.00 – 22.00 Soul ja Funk Sirli ja Rannar
22.00 – 23.00 Kuumad rütmid Marietta Juurikas
23.00 – 00.00 Kõva Kütmine Karl Kirt
00.00 – 01.00 Unetu Öö Kristo Oja
02.00 – 06.59 Öömuusika koos Beritiga Raadiovaim Berit
PÜHAPÄEV, 14. AUGUST
SAATEJUHID
8.00 – 11.00 Tõrva Ärataja Margo ja Marius
10.00 – 11.00 Kokkuvõte Tule Päevadest Karl Kirt
11.00 – 12.00 Luisuuudiste Eri
12.00 – 14.00 Mulgi TOP 20 Kadriann Kalamees
14.00 – 15.00 Vämena Klubi Romet Piller
15.00 – 16.00 Külaline
16.00 – 17.00 Raadioteatri Eri Lõppetendus
17.00 – 18.00 Lõpusaade Marietta Juurikas