Saatekava

Suvine Tõrva Raadio jõuab eetrisse 14. juulist kuni 28. juulini.

Kuulmiseni!

Kava arhiivid:

Jõuluraadio 2015 kava arhiiv leitav siit.

Suveraadio 2016 kava arhiiv leitav siit.

Talveraadio 2016 kava arhiiv leitav siit.

 

REEDE, 14. JUULI SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Kadriann Kalamees ja Katariina Mehide
10.00 – 12.00 Tõrva Suvitaja Rannar Park
12.00 – 13.00 Stuudiost Välja Teve Rajamets, Andre Asi ja Marius Vister
13.00 – 15.00 Eluklubi Egon Ilisson
15.00 – 16.00 Kultuurimaailm Kadriann Kalamees
16.00 – 17.00 Olukorrast Valgamaal Sandra Saar
17.00 – 18.00 Raadioteater
18.00 – 18.15 Pikemad uudised
18.15 – 20.00 Suveõhtu Koos Karl Moorits Kurvits ja Teve Rajamets
20.00 – 21.00 Toormuss Rannar Park
21.00 – 22.00 Džässi-, souli- ja funkisaade Valdek Ott
22.00 – 23.00 Rokilõks Taavi Niittee ja Tarmo Lemetti
23.00 – 00.00 Kuumad Rütmid Marietta Juurikas
00.00 – 01.00 Mõrvaraadio Karl Kirt

 

LAUPÄEV, 15. JUULI SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Marietta ja Teve
10.00 – 12.00 Nullindad Karl Kirt
12.00 – 14.00 Tõrva Suvitaja Katariina ja Andre
14.00 – 18.00 Olukorrast Helmes Sirli, Sandra ja Edgar
18.00 – 20.00 Suveõhtu Koos Guido Kuum ja Egon Ilisson

 

PÜHAPÄEV, 16. JUULI SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Triin ja Riin
10.00 – 12.00 Tõrva Suvitaja Karl Kirt
12.00 – 13.00 Minu Muusika Teve Rajamets
13.00 – 15.00 Väärikateklubi Romet Piller
15.00 – 16.00 Ajaauk Triin Jaansalu
16.00 – 17.00 Maaelanikud Margo Metsoja, Katariina Mehide ja Karl Moorits Kurvits
17.00 – 18.00 Heliaju Rannar Park ja Sandra Saar
18.00 – 18.15 Pikemad uudised
18.15 – 20.00 Suveõhtu Koos Kadriann Kalamees ja Hanna Kuusksalu
20.00 – 21.00 Eurolaks Romet Piller
21.00 – 22.00 Kaverisaade Riin Lepik
22.00 – 23.00 Hipokraatia Sirli Pippar
23.00 – 00.00 Elektrišokk Kristo Oja
00.00 – 01.00 Elust Ausalt Teve Rajamets

 

ESMASPÄEV, 17. JUULI SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Sirli ja Romet
10.00 – 12.00 Tõrva Suvitaja Sandra Saar
12.00 – 13.00 Külaline
13.00 – 15.00 Margo Metsoja
15.00 – 16.00 Spordimaailm Karl Moorits ja Egon
16.00 – 17.00 Mäluauk Marel Jaama
17.00 – 18.00 Õhtujutt Karl Kirt
18.00 – 18.15 Pikemad uudised
18.15 – 20.00 Suveõhtu Koos Matthias Markus ja Rannar Park
20.00 – 21.00 Hea ja Eestimaine Beatrice Veske
21.00 – 22.00 Otse Südamesse Triin Jaansalu
22.00 – 23.00 Alternatiiv Marel Jaama
23.00 – 00.00 Kõva Kütmine Matthias Markus
00.00 – 01.00 Seksipisik Sandra

 

TEISIPÄEV, 18. JUULI SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Triin, Tanel ja Karl Moorits
10.00 – 12.00 Tõrva Suvitaja Margo Metsoja
12.00 – 13.00 Stuudiost Välja Teve Rajamets, Andre Asi ja Marius Vister
13.00 – 15.00 Eluklubi Egon Ilisson
15.00 – 16.00 Kultuurimaailm Kadriann Kalamees
16.00 – 17.00 Olukorrast Valgamaal Sandra Saar
17.00 – 18.00 Raadioteater
18.00 – 18.15 Pikemad uudised
18.15 – 20.00 Suveõhtu Koos Edgar Metsar ja Teve Rajamets
20.00 – 21.00 Toormuss Rannar Park
21.00 – 22.00 Džässi-, souli- ja funkisaade Valdek Ott
22.00 – 23.00 Rokilõks Taavi Niittee ja Tarmo Lemetti
23.00 – 00.00 Kuumad Rütmid Marietta Juurikas
00.00 – 01.00 Mõrvaraadio Karl Kirt

 

KOLMAPÄEV, 19. JUULI SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Marius ja Kadriann
10.00 – 12.00 Tõrva Suvitaja Riin ja Andre
12.00 – 13.00 Minu Muusika Teve Rajamets
13.00 – 15.00 Väärikateklubi Romet Piller
15.00 – 16.00 Ajaauk Triin Jaansalu
16.00 – 17.00 Maaelanikud Margo Metsoja, Katariina Mehide ja Karl Moorits Kurvits
17.00 – 18.00 Heliaju Rannar Park ja Sandra Saar
18.00 – 18.15 Pikemad uudised
18.15 – 20.00 Suveõhtu Koos Teve Rajamets ja Karl Kirt
20.00 – 21.00 Eurolaks Romet Piller
21.00 – 22.00 Kaverisaade Riin Lepik
22.00 – 23.00 Hipokraatia Sirli Pippar
23.00 – 00.00 Elektrišokk Kristo Oja
00.00 – 01.00 Elust Ausalt Valdek Ott

 

NELJAPÄEV, 20. JUULI SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Sandra ja Romet
10.00 – 12.00 Tõrva Suvitaja Teve Rajamets
12.00 – 13.00 Külaline
13.00 – 15.00 Edgar Metsar
15.00 – 16.00 Spordimaailm Karl Moorits ja Egon
16.00 – 17.00 Mäluauk Marel Jaama
17.00 – 18.00 Õhtujutt Karl Kirt
18.00 – 18.15 Pikemad uudised
18.15 – 20.00 Suveõhtu Koos Riin Lepik ja Valdek Ott
20.00 – 21.00 Hea ja Eestimaine Beatrice Veske
21.00 – 22.00 Otse Südamesse Triin Jaansalu
22.00 – 23.00 Alternatiiv Marel Jaama
23.00 – 00.00 Kõva Kütmine Matthias Markus
00.00 – 01.00 Seksipisik Sandra

 

REEDE, 21. JUULI SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Rannar Park ja Karl Kirt
10.00 – 12.00 Tõrva Suvitaja Edgar Metsar
12.00 – 13.00 Stuudiost Välja Teve Rajamets, Andre Asi ja Marius Vister
13.00 – 15.00 Eluklubi Egon Ilisson
15.00 – 16.00 Kultuurimaailm Kadriann Kalamees
16.00 – 17.00 Olukorrast Valgamaal Sandra Saar
17.00 – 18.00 Raadioteater
18.00 – 18.15 Pikemad uudised
18.15 – 20.00 Suveõhtu Koos Tanel Pai ja Hanna Kuusksalu
20.00 – 21.00 Toormuss Rannar Park
21.00 – 22.00 Džässi-, souli- ja funkisaade Valdek Ott
22.00 – 23.00 Rokilõks Taavi Niittee ja Tarmo Lemetti
23.00 – 00.00 Kuumad Rütmid Marietta Juurikas
00.00 – 01.00 Mõrvaraadio Karl Kirt

 

LAUPÄEV, 22. JUULI SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Edgar ja Teve
10.00 – 12.00 Tõrva Suvitaja Margo Metsoja
12.00 – 13.00 Vahepala
13.00 – 15.00 Mulgi Top 25 Sirli ja Andre
15.00 – 18.00 Tõrva Loitsu erisaade Karl Moorits, Egon ja Katariina
18.00 – 20.00 Suveõhtu Koos Rannar ja Anna-Kati

 

PÜHAPÄEV, 23. JUULI SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Marietta ja Riin
10.00 – 12.00 Tõrva Suvitaja Kadriann Kalamees
12.00 – 13.00 Minu Muusika Teve Rajamets
13.00 – 15.00 Väärikateklubi Romet Piller
15.00 – 16.00 Ajaauk Triin Jaansalu
16.00 – 17.00 Maaelanikud Margo Metsoja, Katariina Mehide ja Karl Moorits Kurvits
17.00 – 18.00 Heliaju Rannar Park ja Sandra Saar
18.00 – 18.15 Pikemad uudised
18.15 – 20.00 Suveõhtu Koos Matthias ja Marius
20.00 – 21.00 Eurolaks Romet Piller
21.00 – 22.00 Kaverisaade Riin Lepik
22.00 – 23.00 Hipokraatia Sirli Pippar
23.00 – 00.00 Elektrišokk Kristo Oja
00.00 – 01.00 Elust Ausalt Teve Rajamets

 

ESMASPÄEV, 24. JUULI SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Sandra ja Egon
10.00 – 12.00 Tõrva Suvitaja Katariina ja Karl Moorits
12.00 – 13.00 Külaline
13.00 – 15.00 Sirli Pippar
15.00 – 16.00 Spordimaailm Karl Moorits ja Egon
16.00 – 17.00 Mäluauk Margo Metsoja
17.00 – 18.00 Õhtujutt Karl Kirt
18.00 – 18.15 Pikemad uudised
18.15 – 20.00 Suveõhtu Koos Edgar Metsar ja Rannar Park
20.00 – 21.00 Hea ja Eestimaine Beatrice Veske
21.00 – 22.00 Otse Südamesse Triin Jaansalu
22.00 – 23.00 Alternatiiv Margo Metsoja
23.00 – 00.00 Kõva Kütmine Matthias Markus
00.00 – 01.00 Seksipisik Sandra

 

TEISIPÄEV, 25. JUULI SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Sirli Pippar ja Karl Kirt
10.00 – 12.00 Tõrva Suvitaja Triin Jaansalu
12.00 – 13.00 Stuudiost Välja Teve Rajamets, Andre Asi ja Marius Vister
13.00 – 15.00 Eluklubi Egon Ilisson
15.00 – 16.00 Kultuurimaailm Kadriann Kalamees
16.00 – 17.00 Olukorrast Valgamaal Sandra Saar
17.00 – 18.00 Raadioteater
18.00 – 18.15 Pikemad uudised
18.15 – 20.00 Suveõhtu Koos Romet Piller ja Matthias Markus
20.00 – 21.00 Toormuss Rannar Park
21.00 – 22.00 Džässi-, souli- ja funkisaade Valdek Ott
22.00 – 23.00 Rokilõks Taavi Niittee ja Tarmo Lemetti
23.00 – 00.00 Kuumad Rütmid Marietta Juurikas
00.00 – 01.00 Mõrvaraadio Karl Kirt

 

KOLMAPÄEV, 26. JUULI SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Triin ja Marius
10.00 – 12.00 Tõrva Suvitaja Karl Kirt
12.00 – 13.00 Minu Muusika Teve Rajamets
13.00 – 15.00 Väärikateklubi Romet Piller
15.00 – 16.00 Ajaauk Triin Jaansalu
16.00 – 17.00 Maaelanikud Margo Metsoja, Katariina Mehide ja Karl Moorits Kurvits
17.00 – 18.00 Heliaju Rannar Park ja Sandra Saar
18.00 – 18.15 Pikemad uudised
18.15 – 20.00 Suveõhtu Koos Riin ja Hanna
20.00 – 21.00 Eurolaks Romet Piller
21.00 – 22.00 Kaverisaade Riin Lepik
22.00 – 23.00 Hipokraatia Sirli Pippar
23.00 – 00.00 Elektrišokk Kristo Oja
00.00 – 01.00 Elust Ausalt Valdek Ott

 

NELJAPÄEV, 27. JUULI SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Karl Kirt ja Karl Moorits
10.00 – 12.00 Tõrva Suvitaja Edgar Metsar
12.00 – 13.00 Külaline
13.00 – 15.00 Kadriann Kalamees
15.00 – 16.00 Spordimaailm Karl Moorits ja Egon
16.00 – 17.00 Mäluauk Margo Metsoja
17.00 – 18.00 Õhtujutt Karl Kirt
18.00 – 18.15 Pikemad uudised
18.15 – 20.00 Suveõhtu Koos Valdek ja Romet
20.00 – 21.00 Hea ja Eestimaine Beatrice Veske
21.00 – 22.00 Otse Südamesse Triin Jaansalu
22.00 – 23.00 Alternatiiv Margo Metsoja
23.00 – 00.00 Kõva Kütmine Matthias Markus
00.00 – 01.00 Seksipisik Sandra

 

REEDE, 28. JUULI SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja
10.00 – 11.00 Tõrva Suvitaja
11.00 – 12.00 Luisuuudiste erisaade
12.00 – 14.00 Suvelaulude Top 25 Katariina ja Riin
14.00 – 15.00 Tõrva Raadio ajaloolised hetked
15.00 – 16.00 Raadioteatri erisaade
16.00 – 18.00 Lõpusaade Rannar ja Romet

Lisa kommentaar