Saatekava

Suveraadio 2018 saatekava

 

ESMASPÄEV, 30. JUULI SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Minu Muusika Beatrice Veske
12.00 – 14.00 Eluklubi Triin Jaansalu
14.00 – 15.00 Filmimaailm Margo Metsoja ja Katariina Mehide
15.00 – 16.00 Heliaju Rannar Park ja Sandra Saar
16.00 – 18.00 Tõrva Suvitaja
18.00 – 19.00 Elust Ausalt Egon Bogdanov ja Risto Rajamets
19.00 – 20.00 Hea ja Eestimaine Sandra Saar
20.00 – 21.00 Ühe Artisti Anatoomia Egon Ilisson
21.00 – 22.00 Kaverisaade Riin Lepik
22.00 – 23.00 Alternatiiv Margo Metsoja
23.00 – 00.00 Mõrvaraadio Karl Kirt

 

TEISIPÄEV, 31. JUULI SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Stuudiost Välja
12.00 – 13.00 Ühe Pere Lugu Karl Kirt
13.00 – 14.00 Tehnikatark Margo Metsoja ja Mattias Aus
14.00 – 15.00 Spordimaailm Egon Ilisson, Karl Moorits Kurvits ja Andre Asi
15.00 – 16.00 Mäluauk Romet Piller ja Marius Vister
16.00 – 18.00 Tõrva Suvitaja
18.00 – 19.00 Uudistemagasin
19.00 – 20.00 Kantrimöll Egon Bogdanov ja Risto Rajamets
20.00 – 21.00 Hipokraatia Teve Rajamets
21.00 – 22.00 Dzässi-,souli- ja funkisaade Sirli Pippar
22.00 – 23.00 Instrumentaalmuusika Guido Kuum
23.00 – 00.00 Kõva Kütmine Matthias Markus

 

KOLMAPÄEV, 1. AUGUST SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Elust Tõrvas Sandra Saar
12.00 – 13.00 Miniraadio
13.00 – 14.00 Väärikateklubi Romet Piller
14.00 – 15.00 Ilutund Sirli Pippar ja Piia Papagoi
15.00 – 16.00 Reisisaade Teve Rajamets ja Heleri Põder
16.00 – 18.00 Tõrva Suvitaja
18.00 – 19.00 Raadioülikool Egon Ilisson
19.00 – 20.00 Nullindad Beatrice Veske
20.00 – 21.00 Rokilõks Taavi Niittee ja Tarmo Lemetti ja Elton Pullerits
21.00 – 22.00 Edetabelisaade Edgar Metsar
22.00 – 23.00 Kuumad Rütmid Marietta Juurikas
23.00 – 00.00 Otse Südamesse Triin Jaansalu

 

NELJAPÄEV, 2. AUGUST SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Minu Muusika Beatrice Veske
12.00 – 14.00 Eluklubi Triin Jaansalu
14.00 – 15.00 Filmimaailm Margo Metsoja ja Katariina Mehide
15.00 – 16.00 Heliaju Rannar Park ja Sandra Saar
16.00 – 18.00 Tõrva Suvitaja
18.00 – 19.00 Elust Ausalt Egon Bogdanov ja Risto Rajamets
19.00 – 20.00 Hea ja Eestimaine Sandra Saar
20.00 – 21.00 Ühe Artisti Anatoomia Egon Ilisson
21.00 – 22.00 Kaverisaade Riin Lepik
22.00 – 23.00 Alternatiiv Margo Metsoja
23.00 – 00.00 Mõrvaraadio Karl Kirt

 

REEDE, 3. AUGUST SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Stuudiost Välja
12.00 – 13.00 Ühe Pere Lugu Karl Kirt
13.00 – 14.00 Tehnikatark Margo Metsoja ja Mattias Aus
14.00 – 15.00 Spordimaailm Egon Ilisson, Karl Moorits Kurvits ja Andre Asi
15.00 – 16.00 Mäluauk Romet Piller ja Marius Vister
16.00 – 18.00 Tõrva Suvitaja
18.00 – 19.00 Uudistemagasin
19.00 – 20.00 Kantrimöll Egon Bogdanov ja Risto Rajamets
20.00 – 21.00 Hipokraatia Teve Rajamets
21.00 – 22.00 Dzässi-,souli- ja funkisaade Sirli Pippar
22.00 – 23.00 Instrumentaalmuusika Guido Kuum
23.00 – 00.00 Kõva Kütmine Matthias Markus

 

LAUPÄEV, 4. AUGUST

PÜHAPÄEV, 5. AUGUST SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Elust Tõrvas Sandra Saar
12.00 – 13.00 Miniraadio
13.00 – 14.00 Väärikateklubi Romet Piller
14.00 – 15.00 Ilutund Sirli Pippar ja Piia Papagoi
15.00 – 16.00 Reisisaade Teve Rajamets ja Heleri Põder
16.00 – 18.00 Tõrva Suvitaja
18.00 – 19.00 Raadioülikool Egon Ilisson
19.00 – 20.00 Nullindad Beatrice Veske
20.00 – 21.00 Rokilõks Taavi Niittee ja Tarmo Lemetti ja Elton Pullerits
21.00 – 22.00 Edetabelisaade Edgar Metsar
22.00 – 23.00 Kuumad Rütmid Marietta Juurikas
23.00 – 00.00 Otse Südamesse Triin Jaansalu

 

ESMASPÄEV, 6. AUGUST SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Minu Muusika Beatrice Veske
12.00 – 14.00 Eluklubi Triin Jaansalu
14.00 – 15.00 Filmimaailm Margo Metsoja ja Katariina Mehide
15.00 – 16.00 Heliaju Rannar Park ja Sandra Saar
16.00 – 18.00 Tõrva Suvitaja
18.00 – 19.00 Elust Ausalt Egon Bogdanov ja Risto Rajamets
19.00 – 20.00 Hea ja Eestimaine Sandra Saar
20.00 – 21.00 Ühe Artisti Anatoomia Egon Ilisson
21.00 – 22.00 Kaverisaade Riin Lepik
22.00 – 23.00 Alternatiiv Margo Metsoja
23.00 – 00.00 Mõrvaraadio Karl Kirt

 

TEISIPÄEV, 7. AUGUST SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Stuudiost Välja
12.00 – 13.00 Ühe Pere Lugu Karl Kirt
13.00 – 14.00 Tehnikatark Margo Metsoja ja Mattias Aus
14.00 – 15.00 Spordimaailm Egon Ilisson, Karl Moorits Kurvits ja Andre Asi
15.00 – 16.00 Mäluauk Romet Piller ja Marius Vister
16.00 – 18.00 Tõrva Suvitaja
18.00 – 19.00 Uudistemagasin
19.00 – 20.00 Kantrimöll Egon Bogdanov ja Risto Rajamets
20.00 – 21.00 Hipokraatia Teve Rajamets
21.00 – 22.00 Dzässi-,souli- ja funkisaade Sirli Pippar
22.00 – 23.00 Instrumentaalmuusika Guido Kuum
23.00 – 00.00 Kõva Kütmine Matthias Markus

 

KOLMAPÄEV, 8. AUGUST SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Elust Tõrvas Sandra Saar
12.00 – 13.00 Miniraadio
13.00 – 14.00 Väärikateklubi Romet Piller
14.00 – 15.00 Ilutund Sirli Pippar ja Piia Papagoi
15.00 – 16.00 Reisisaade Teve Rajamets ja Heleri Põder
16.00 – 18.00 Tõrva Suvitaja
18.00 – 19.00 Raadioülikool Egon Ilisson
19.00 – 20.00 Nullindad Beatrice Veske
20.00 – 21.00 Rokilõks Taavi Niittee ja Tarmo Lemetti ja Elton Pullerits
21.00 – 22.00 Edetabelisaade Edgar Metsar
22.00 – 23.00 Kuumad Rütmid Marietta Juurikas
23.00 – 00.00 Otse Südamesse Triin Jaansalu

 

NELJAPÄEV, 9. AUGUST SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Minu Muusika Beatrice Veske
12.00 – 14.00 Eluklubi Triin Jaansalu
14.00 – 15.00 Filmimaailm Margo Metsoja ja Katariina Mehide
15.00 – 16.00 Heliaju Rannar Park ja Sandra Saar
16.00 – 18.00 Tõrva Suvitaja
18.00 – 19.00 Elust Ausalt Egon Bogdanov ja Risto Rajamets
19.00 – 20.00 Hea ja Eestimaine Sandra Saar
20.00 – 21.00 Ühe Artisti Anatoomia Egon Ilisson
21.00 – 22.00 Kaverisaade Riin Lepik
22.00 – 23.00 Alternatiiv Margo Metsoja
23.00 – 00.00 Mõrvaraadio Karl Kirt

 

REEDE, 10. AUGUST SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Stuudiost Välja
12.00 – 13.00 Ühe Pere Lugu Karl Kirt
13.00 – 14.00 Tehnikatark Margo Metsoja ja Mattias Aus
14.00 – 15.00 Spordimaailm Egon Ilisson, Karl Moorits Kurvits ja Andre Asi
15.00 – 16.00 Mäluauk Romet Piller ja Marius Vister
16.00 – 18.00 Tõrva Suvitaja
18.00 – 19.00 Uudistemagasin
19.00 – 20.00 Kantrimöll Egon Bogdanov ja Risto Rajamets
20.00 – 21.00 Hipokraatia Teve Rajamets
21.00 – 22.00 Dzässi-,souli- ja funkisaade Sirli Pippar
22.00 – 23.00 Instrumentaalmuusika Guido Kuum
23.00 – 00.00 Kõva Kütmine Matthias Markus

 

LAUPÄEV, 11. AUGUST

PÜHAPÄEV, 12. AUGUST

ESMASPÄEV, 13. AUGUST SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Elust Tõrvas Sandra Saar
12.00 – 13.00 Miniraadio
13.00 – 14.00 Väärikateklubi Romet Piller
14.00 – 15.00 Ilutund Sirli Pippar ja Piia Papagoi
15.00 – 16.00 Reisisaade Teve Rajamets ja Heleri Põder
16.00 – 18.00 Tõrva Suvitaja
18.00 – 19.00 Raadioülikool Egon Ilisson
19.00 – 20.00 Nullindad Beatrice Veske
20.00 – 21.00 Rokilõks Taavi Niittee ja Tarmo Lemetti ja Elton Pullerits
21.00 – 22.00 Edetabelisaade Edgar Metsar
22.00 – 23.00 Kuumad Rütmid Marietta Juurikas
23.00 – 00.00 Otse Südamesse Triin Jaansalu

 

TEISIPÄEV, 14. AUGUST SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Minu Muusika Beatrice Veske
12.00 – 14.00 Eluklubi Triin Jaansalu
14.00 – 15.00 Filmimaailm Margo Metsoja ja Katariina Mehide
15.00 – 16.00 Heliaju Rannar Park ja Sandra Saar
16.00 – 18.00 Tõrva Suvitaja
18.00 – 19.00 Elust Ausalt Egon Bogdanov ja Risto Rajamets
19.00 – 20.00 Hea ja Eestimaine Sandra Saar
20.00 – 21.00 Ühe Artisti Anatoomia Egon Ilisson
21.00 – 22.00 Kaverisaade Riin Lepik
22.00 – 23.00 Alternatiiv Margo Metsoja
23.00 – 00.00 Mõrvaraadio Karl Kirt

 

KOLMAPÄEV, 15. AUGUST SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Stuudiost Välja
12.00 – 13.00 Ühe Pere Lugu Karl Kirt
13.00 – 14.00 Tehnikatark Margo Metsoja ja Mattias Aus
14.00 – 15.00 Spordimaailm Egon Ilisson, Karl Moorits Kurvits ja Andre Asi
15.00 – 16.00 Mäluauk Romet Piller ja Marius Vister
16.00 – 18.00 Tõrva Suvitaja
18.00 – 19.00 Uudistemagasin
19.00 – 20.00 Kantrimöll Egon Bogdanov ja Risto Rajamets
20.00 – 21.00 Hipokraatia Teve Rajamets
21.00 – 22.00 Dzässi-,souli- ja funkisaade Sirli Pippar
22.00 – 23.00 Instrumentaalmuusika Guido Kuum
23.00 – 00.00 Kõva Kütmine Matthias Markus

 

NELJAPÄEV, 16. AUGUST SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja
10.00 – 11.00 Vahepala
11.00 – 12.00 Elust Tõrvas Sandra Saar
12.00 – 13.00 Miniraadio
13.00 – 14.00 Väärikateklubi Romet Piller
14.00 – 15.00 Ilutund Sirli Pippar ja Piia Papagoi
15.00 – 16.00 Reisisaade Teve Rajamets ja Heleri Põder
16.00 – 18.00 Tõrva Suvitaja
18.00 – 19.00 Raadioülikool Egon Ilisson
19.00 – 20.00 Nullindad Beatrice Veske
20.00 – 21.00 Rokilõks Taavi Niittee ja Tarmo Lemetti ja Elton Pullerits
21.00 – 22.00 Edetabelisaade Edgar Metsar
22.00 – 23.00 Kuumad Rütmid Marietta Juurikas
23.00 – 00.00 Otse Südamesse Triin Jaansalu

 

REEDE, 17. AUGUST

Kava arhiivid:

Jõuluraadio 2015 kava arhiiv leitav siit.

Suveraadio 2016 kava arhiiv leitav siit.

Talveraadio 2016 kava arhiiv leitav siit.

Suveraadio 2017 kava arhiiv leitav siit.

Talveraadio 2017 kava arhiiv leitav siit.

Lisa kommentaar