Jõuluraadio 2015 kava arhiiv

ESMASPÄEV 21. DETSEMBER SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Marietta ja Rannar
10.00 – 11.00 Vahepala  Margo Metsoja
11.00 – 12.00 Minu Muusika Salme ja Linda
12.00 – 13.00 Stuudiost Välja Kaspar Metsar
13.00 – 15.00 Tagasivaade! 2015 Andra ja Karl
15.00 – 16.00 Külaline – Kätlin Rebane  Edgar Metsar
16.00 – 17.00 Raadioteater
17.00 – 18.00 Isevalitsemine Triin Jaansalu
18.00 – 18.15 Uudistaja Kaspar Metsar
18.15 – 20.00 Õhtu Koos
20.00 – 21.00 Retrosaade Margo Metsoja
21.00 – 22.00 Ümber Maailma Michell Luik
22.00 – 23.00 Otse südamesse! Merit Letlane
23.00 – 01.00 Kamina Ääres
01.00 – 03.00 Kordused
03.00 – 6.59 Öömuusika

 

TEISIPÄEV 22. DETSEMBER SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Kaspar ja Kadriann
10.00 – 11.00 Vahepala  Kristo Oja
11.00 – 12.00 Minu Muusika  Triin Jaansalu
12.00 – 13.00 Rahvameditsiin Marietta Juurikas
13.00 – 15.00 Meesteklubi Hardo Adamson
15.00 – 16.00 Külaline – Kirke Karja  Katariina Mehide ja Karl Moorits Kurvits
16.00 – 17.00 Raadioteater
17.00 – 18.00 Mäluauk Margo Metsoja
18.00 – 18.15 Uudistaja Triin Jaansalu
18.15 – 20.00 Õhtu Koos Beatrice ja Andra
20.00 – 21.00 Tarretis  Kadriann Kalamees
21.00 – 22.00 Hipokraatia Teve Rajamets
22.00 – 23.00 Rokilõks Tanel Riik
23.00 – 00.00 Unetu Öö Michell ja Hardo
00.00 – 03.00 Kordused
03.00 – 06.59 Öömuusika

 

KOLMAPÄEV 23. DETSEMBER SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Edgar ja Beatrice
10.00 – 11.00 Vahepala  Marietta Juurikas
11.00 – 12.00 Minu Muusika  Triin Talvik
12.00 – 13.00 Kokasaade Kadriann Kalamees
13.00 – 15.00 Lasteklubi  Nele ja Sandra
15.00 – 16.00 Külaline – Deivi Kivi  Edgar Metsar
16.00 – 17.00 Raadioteater
17.00 – 18.00 Üks-ühele Kaspar Metsar
18.00 – 18.15 Uudistaja Michell Luik
18.15 – 20.00 Õhtu Koos Triin Jaansalu ja Rannar
20.00 – 21.00 Kuldne Klassika Marietta Juurikas
21.00 – 22.00 Džässisaade Sirli Pippar
22.00 – 23.00 Kõva Kütmine Salme ja Linda
23.00 – 00.00 Unetu Öö Kristin ja Linda
00.00 – 01.00 Kamina Ääres
01.00 – 03.00 Kordused
03.00 – 06.59 Öömuusika

 

NELJAPÄEV 24. DETSEMBER – JÕULULAUPÄEV SAATEJUHID
8.00 – 11.00 Tõrva Ärataja Triin Jaansalu ja Michell
11.00 – 12.00 Minu Muusika  Kristin
12.00 – 13.00 Stuudiost Välja! Kaspar Metsar
13.00 – 15.00 Tagasivaade! 2015  Andra ja Karl
15.00 – 16.00 Külaline – Jõuluvana  Kaspar Metsar
16.00 – 17.00 Raadioteater
17.00 – 18.00 ERM – Jõulueri Rannar, Matthias ja Edgar
18.00 – 19.00 Jõuluõhtu Koos Teve ja Karl
19.00 – 00.00 Kamina Ääres
00.00 – 02.00 Kordused
02.00 – 7.55 Öömuusika

 

REEDE 25. DETSEMBER SAATEJUHID
8.00 – 11.00 Tõrva Ärataja Karl, Sirli ja Kris-Ly
11.00 – 12.00 Minu Muusika  Michell Luik
12.00 – 13.00 Rahvameditsiin  Marietta Juurikas
13.00 – 15.00 Naisteklubi Sirli Pippar, Aivi Mehide ja Eve Tilk
15.00 – 16.00 Külaline – pubi Juudas Teve Rajamets
16.00 – 17.00 Raadioteater
17.00 – 18.00 Isevalitsemine  Triin Jaansalu
18.15 – 20.00 Õhtu Koos  Hardo ja Valdek
20.00 – 21.00 Retrosaade Margo Metsoja
21.00 – 22.00 Ümber Maailma Michell Luik
22.00- 23.00 Otse Südamesse Merit Letlane
23.00 – 01.00 Kamina Ääres
01.00 – 03.00 Kordused
03.00 – 7.59 Öömuusika

 

LAUPÄEV 26. DETSEMBER SAATEJUHID
8.00 – 11.00 Tõrva Ärataja Triin Jaansalu, Andra ja Katariina
11.00 – 12.00 Minu Muusika Margo Metsoja
12.00 – 13.00 Kokasaade Kadriann Kalamees
13.00 – 15.00 Väärikateklubi Romet Piller
15.00 – 16.00 Külaline – Maila Rajamets Kaspar Metsar
16.00 – 17.00 Raadioteater
17.00 – 18.00 Mäluauk Margo Metsoja
18.15 – 20.00 Õhtu Koos Pillerid
20.00 – 21.00 Tarretis Kadriann Kalamees
21.00 – 22.00 Džässisaade Sirli Pippar
22.00- 23.00 Kõva Kütmine Linda ja Salme
23.00 – 00.00 Unetu Öö Sirli ja Rannar
00.00 – 01.00 Kamina Ääres
01.00 – 3.00 Kordused
3.00 – 8.00 Öömuusika

 

PÜHAPÄEV 27. DETSEMBER SAATEJUHID
8.00 – 11.00 Tõrva Ärataja Kaspar ja Teve
11.00 – 12.00 Minu Muusika Karl Kirt
12.00 – 13.00 Rahvameditsiin Marietta Juurikas
13.00 – 15.00 Lasteklubi Andre, Angela ja Laura
15.00 – 16.00 Külaline – Vahur Lääts Kadriann Kalamees
16.00 – 17.00 Raadioteater
17.00 – 18.00 Üks-ühele Kaspar Metsar
18.15 – 20.00 Õhtu Koos Triin Jaansalu ja Sirli Pippar
20.00 – 21.00 Kuldne Klassika Marietta Juurikas
21.00 – 22.00 Hipokraatia Teve Rajamets
22.00- 23.00 Rokilõks Tanel Riik
23.00 – 00.00 Unetu Öö Triin ja Andra
00.00 – 01.00 Kamina Ääres
01.00 – 3.00 Kordused
3.00 – 8.00 Öömuusika

 

ESMASPÄEV 28. DETSEMBER SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Marietta, Triin Talvik ja Karl Moorits
10.00 – 11.00 Vahepala Rannar Park
11.00 – 12.00 Minu Muusika Sirli Pippar
12.00 – 13.00 Stuudiost Välja Kaspar Metsar
13.00 – 15.00 Meesteklubi Hardo Adamson
15.00 – 16.00 Külaline – Maie Kala Sirli Pippar
16.00 – 17.00 Raadioteater
17.00 – 18.00 Isevalitsemine Triin Jaansalu
18.00 – 18.15 Uudistaja Romet Piller
18.15 – 20.00 Õhtu Koos Salme ja Michell
20.00 – 21.00 ERM Edgar, Rannar, Matthias
21.00 – 22.00 Ümber Maailma Õed Luiged
22.00 – 23.00 Otse südamesse! Merit Letlane
23.00 – 00.00 Unetu Öö Triin Jaansalu ja Teve Rajamets
00.00 – 03.00 Kamina Ääres – Triin Jaansalu eri
03.00 – 6.59 Öömuusika

 

TEISIPÄEV 29. DETSEMBER SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Romet ja Beatrice
10.00 – 11.00 Vahepala Triin ja Sandra
11.00 – 12.00 Minu Muusika Beatrice Veske
12.00 – 13.00 Stuudiost Välja Kaspar Metsar
13.00 – 15.00 Tagasivaade 2015 Rannar ja Triin
15.00 – 16.00 Külaline – ansambel Jauram Hardo Adamson
16.00 – 17.00 Raadioteater
17.00 – 18.00 Mäluauk Margo Metsoja
18.00 – 18.15 Uudistaja Kristo Oja
18.15 – 20.00 Õhtu Koos Triin Talvik ja Edgar Metsar
20.00 – 21.00 Tarretis Hardo Adamson
21.00 – 22.00 Džässisaade Sirli Pippar
22.00 – 23.00 Rokilõks Tanel Riik
23.00 – 00.00 Unetu Öö Linda Ojap ja Rannar Park
00.00 – 06.59 Öömuusika

 

KOLMAPÄEV 30. DETSEMBER SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Hardo, Michell ja Johanna
10.00 – 11.00 Vahepala Michell Luik
11.00 – 12.00 Minu Muusika Marietta Juurikas
12.00 – 13.00 Kokasaade Kadriann
13.00 – 15.00 Naisteklubi Sirli Pippar, Külli Alumäe, Marietta Juurikas
15.00 – 16.00 Külaline – Laine Tangsoo Rannar Park
16.00 – 17.00 Raadioteater
17.00 – 18.00 Üks-ühele Kaspar Metsar
18.00 – 18.15 Uudistaja Romet Piller
18.15 – 20.00 Õhtu Koos Teve ja Valdek
20.00 – 21.00 Retrosaade Margo Metsoja
21.00 – 22.00 Hipokraatia Teve Rajamets
22.00 – 23.00 Otse südamesse! Merit Letlane
23.00 – 00.00 Unetu Öö Triin Talvik ja Margo Metsoja
00.00 – 06.59 Öömuusika

 

NELJAPÄEV 31. DETSEMBER SAATEJUHID
7.00 – 10.00 Tõrva Ärataja Rannar, Kaspar ja Andre
10.00 – 11.00 Vahepala Marietta Juurikas
11.00 – 12.00 Minu Muusika Romet Piller
12.00 – 13.00 Stuudiost Välja! Kaspar Metsar
13.00 – 15.00 Tagasivaade 2015 Teve ja Rannar
15.00 – 16.00 Külaline – Alor Kasepõld Marietta Juurikas
16.00 – 17.00 Raadioteater
17.00 – 18.00 Isevalitsemine – aastalõpu intervjuu Maido Ruusmanniga Triin Jaansalu
18.00 – 18.15 Uudistaja Romet Piller
18.15 – 20.00 Mulgi Top 20 Rannar Park
20.00 – 23.00 Vanaaastaõhtu Koos Hardo, Karli ja Mariettaga Hardo, Marietta, Karl
23.00 – 01.00 Kõva Kütmine – aastavahetuse eri
01.00 – 8.59 Öömuusika

 

REEDE 1. JAANUAR
SAATEJUHID
9.00 – 11.00 Tõrva Ärataja Hardo ja Karl
11.00 – 12.00 Minu Muusika Kaspar Metsar
12.00 – 13.00 Rahvameditsiin – pearavimise eri Marietta Juurikas
13.00 – 15.00 Väärikateklubi Romet Piller
15.00 – 16.00 Külaline – Andres Kull
16.00 – 17.00 Raadioteater
17.00 – 18.00 Mäluauk Margo Metsoja
18.00 – 18.15 Uudistaja Karl Kirt
18.15 – 20.00 Õhtu Koos Rannar ja Sirli
20.00 – 21.00 Kuldne Klassika Marietta
21.00 – 22.00 Ümber Maailma Michell Luik
22.00 – 23.00 Rokilõks Tanel Riik
23.00 – 7.59 Öömuusika Berit

 

LAUPÄEV 2. JAANUAR
SAATEJUHID
8.00 – 11.00 Tõrva Ärataja Hardo ja Kadriann
11.00 – 12.00 Minu Muusika Teve Rajamets
12.00 – 13.00 Stuudiost Välja Kaspar Metsar
13.00 – 15.00 Lasteklubi Triin Jaansalu, Doren, Anette, Piia, Siim
15.00 – 16.00 Külaline – Mari Venski
16.00 – 17.00 Raadioteater
17.00 – 18.00 Üks-ühele Kaspar Metsar
18.00 – 18.15 Uudistaja Karl Kirt
18.15 – 20.00 Õhtu Koos Linda ja Beatrice
20.00 – 21.00 Retrosaade Margo Metsoja
21.00 – 22.00 Džässisaade Sirli Pippar
22.00 – 23.00 Kõva Kütmine Salme ja Linda
23.00 – 0.00 Unetu Öö
0.00 – 7.59 Öömuusika

 

PÜHAPÄEV 3. JAANUAR
SAATEJUHID
8.00 – 11.00 Tõrva Ärataja Sirli, Rannar ja Marius
11.00 – 12.00 Luisuudiste Eri Luisu Hartz, Ravitseja Märt, Šamaan Virve, Tiit Transves ja Tohter Sirje
12.00 – 13.00 Mäluauk – erisaade Märgu
13.00 – 14.00 Raadioauhinnad 2015 Marietta Juurikas ja Karl Kirt
14.00 – 16.00 Külaline – Karl Martin Volver
16.00 – 17.00 Raadioteater
17.00 – 18.00 Lõpusaade Marietta Juurikas